Hakkımızda

*/ ?>
Hakkımızda

2016 yılında genç girişimci tarafından kurulan Güvenç OSGB alanında en iyi hizmeti vermek için büyük bir çaba içerisindedir. Müşteri memnuniyetini önemli bir ilke haline getiren Güvenç OSGB, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ki hizmetlerini yerine getirmek için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilerek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak hizmet vermektedir.

Bu yetkiyi en iyi şekilde çözüm ortaklığına çeviren Güvenç OSGB, gerek saha denetimleri gerekse evrak dokümantasyon kayıt sistemi konusunda kısa zamanda alanında büyük bir fark göstermiş ve çözüm ortağı olduğu firmaların denetimlerinden sorunsuz çıkmıştır.

İş Güvenliği Uzmanı Görevlendirmesi
0%
İşyeri Hekimi Görevlendirmesi
0%
Diğer Sağlık Personeli Görevlendirmesi
0%
Kurumsal İlişkiler
0%
Sağlık Taramaları
0%
Teknik Ölçümler
0%

GÜVENÇ İŞ SAĞLIĞI İŞ GÜVENLİĞİ MÜH. DAN. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ. İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetini en iyi şekilde vermek amacıyla 2016 yılında genç girişimci tarafından kurulmuştur. Taze kanın vermiş olduğu birlik, beraberlik ve gayretli çalışmaların sonucunda büyük bir başarı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından, ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak hizmet vermek amacıyla yetkilendirilerek hizmete başlamıştır.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, bu doğrultuda kaliteyi standartların üzerinde tutmayı görev edinmiştir. Bu anlayışla, gerçekleştirmek istediğimiz, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın yaygınlaştırmayı amaçladığı iş sağlığı ve güvenliği olgusunu, bilgi birikimimiz ve profesyonel kadromuzla desteklemek, ülkemizde çalışan bireylerin işten kaynaklı iş kazaları ya da meslek hastalıkları konularında kayıpsız bir şekilde iş hayatına devamlılığını sağlayabilmek için bizlere düşen görevleri yerine getirmektir.

Şirketimizin gelecekte ki en önemli amacı; öncelikle sıfır iş kazasıyla birlikte, Türkiye’nin en önde gelen Ortak Sağlık güvenlik Birimi haline gelmesidir. Bu amaç doğrultusunda çalıştığımız bütün firmaların hedefleri, aynı zamanda bizim içinde ortak hedefimizdir.

Kalite Politikası

Eğitimli ve deneyimli personelimizle, mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanarak, yeni ürünler geliştirmek, yüksek kalitede, düşük maliyetli üretim yapmak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini süresinde karşılayarak, memnuniyetlerini sağlamak. Stratejik Plan ile TS EN ISO 9001 ve TS EN ISO 14001 Yönetim Sistemlerimizi uygulanabilir tüm şartlar ile, güncel yasal mevzuat çerçevesinde, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmek ve etkinliğini artırmaktır. Doğal kaynak kullanımına dikkat eden ve atıklarını ayıran, yasal mevzuat ve gerekliliklere uyan, çevre amaç ve hedeflerini belirleyen, çevre boyutlarını ve etkilerini kapsam dahilinde oluşturan, ürünlerinin kullanıldıktan sonraki çevre etkilerini de kontrol eden, sürekli gelişen ve çevreye duyarlı bir firmadır.

Yetki Belgemiz

Gelen Görüşler

Güvenç Ortak Sağlık ve Güvenlik Biriminin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı firmam adına kendilerine teşekkür ederiz.

Firmamıza katmış olduğu değerlerden dolayı Sayın Çağlar Beye Teşekkür ederiz.

İnsan ilişkileri kuvvetli olan bir firma. Kendileri ile çalışmaktan mutluluk duyuyor ve teşekkür ediyoruz.